“Seçim Sürecini Değiştireceğim”

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Seçim Sürecini Değiştireceğim”

Cumartesi günü gerçekleştirilen Kent Konseyi Başkanlık yarışını, Engin Kandemir ve yönetim kadrosu kazandı. 3. Turda aldığı 216 oyla yarışı kazanan Kandemir, yaptığı konuşmada ilk icraatının uzun süren seçim sürecini değiştirmek olacağını söyledi. 

Cumartesi günü gerçekleştirilen Kent Konseyi seçimlerinde, ilk turda 215, ikinci turda 211, üçüncü turda ise 216 oy alan Engin Kandemir seçimi kazanan taraf oldu. Seçim sonuçlarının ardından konuşma yapan Kandemir, ilk icraatının uzun süren seçim sürecini değiştirmek için ilk Genel Kurul’a teklif vermek olacağını söyledi.

Kandemir, kazandığı seçim sürecinin ardından yaptığı konuşmada; “Oy verenden de vermeyenden de Allah razı olsun. Biz bu yola çıkarken verdiğimiz sözler gibi bütün Çanakkale halkı olarak her türlü siyasi fikirli Anavatanı’nı seven insanlar ile birlikte Çanakkale ruhuyla gideceğiz. Burada çok zor bir süreç geçirdik. Birçok süreçten geçtik. Bu kadar zamanda 5-6 tane seçim olsaydı ben ve arkadaşlarım bu kadar yorulmazdı. Ben ve arkadaşlarım bugün yapılan seçim sürecinde ilk Genel Kurul’da değiştirmeyi teklif edeceğim. Çünkü bu insanlar burada sabahtan geceye kadar kaldılar. İnsanları evleri, çocukları var böyle bir seçim olmaz. Bu yönetmeliği hep birlikte değiştireceğiz. Derler ya dava arkadaşı olmak çok zordur ne yaparsam yapayım sizin emeğinizi, hakkınızı ödeyemem. Buradaki herkes elinden gelenin fazlasını yaptı. Yüce Allah hepinizden razı olsun” dedi.  Eren Aşnaz


Çanakkale engin-kandemir kent-konseyii yönetim Bu haber 24/04/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 137 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com