İmparatordan Selam Yola Devam

4 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İmparatordan Selam Yola Devam

Çanakkale Dardanelspor, 3. Lig 2. Grupta kötü gidişin önüne geçmek için verdiği mücadelede taraftarın ‘imparator’ dediği Teknik Direktör Mustafa Meteertem ile son verdi.

İMPARATOR YENİ SEZONDA DA DARDANEL’DE OLSUN

Çanakkale Dardanelspor, lig lideri Bodrumspor ile oynadığı maçı 2-1 kazanarak ligin bitimine bir hafta kala kümede kalmayı garantiledi. Çanakkale Dardanelspor’u ligden düşme çizgisinden alıp taktik ve oyun anlayışıyla ligde kalmasını sağlayan en büyük etkenlerden birisi olan taraftarın ‘imparator’ dediği teknik direktör Mustafa Meteertem’e tebrikler yağıyor. Taraftar Meteertem’in yeni sezonda da takımın başında kalmasını istiyor.

ÇATIDAN SEYREDER YİNE DESTEKLERİZ

Çanakkale Dardanelspor cezası nedeniyle Bodrumspor maçını seyircisiz oynadı. Dardanelspor taraftarı 18 Mart Stadyumu’na bitişik olan evlerin çatısına çıkarak takımlarını destekledi.

NURİ FATİH AYDIN’A ARMAĞAN OLSUN

Çanakkale Dardanelsporlu futbolcular Bodrumspor galibiyetini hafta içerisinde ciddi sakatlık geçiren  Nuri Fatih Aydın’a armağan ettiler… Cemal Oral

 


Çanakkale çanakkale-dardanelspor imparator mustafa-meteertem Bu haber 24/04/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 91 defa görüntülendi
*