Uyku Merkezi Açıldı

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Uyku Merkezi Açıldı

Sağlıklı yatak ve uyku grubu satışları sunan Selena Yataş Uyku Merkezi açıldı. Kemalpaşa Mahallesi Molla Yakup Sokak No:15/A’da gerçekleştirilen açılışa, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da katıldı.

Hakan Yumuk ve Tarkan Karakoyun tarafından ortak olarak açılan uyku merkezi açılışına Başkan Gökhan’ın yanı sıra CHP Eski Milletvekili Serdar Soydan da katıldı. Amaçlarının vatandaşlara sağlıklı uyku bilinci vermek olduğunu belirten ortaklar Yumuk ve Karakoyun; “İki hafta önce beraber böyle bir yola çıktık. Böyle bir şeye karar verdik ve 10 günde buna karar verdik. Amacımız yatak konusunda insanları sağlıkla bilinçlendirmek ve doğru yatağı vermek. Yataklarımız da medikaldır. Dolayısı ile herkes kendine uygun yatak ve uyku grubunu mağazamızda bulacak. İlerleyen dönemlerde oturma gurubu gibi konularda da bir çalışma yapıyoruz. Ama ana hedefimiz incelikle insanlara yatağın önemini anlattığı gerçekten onarla kaliteli uykuyu anlatmak” diye konuştu.

Eren Aşnaz

 


açılış Çanakkale selena-yataş Ülgür Gökhan uyku-merkezi Bu haber 21/04/2017, Cuma günü yayınlandı, 132 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com