Esenler Mahalle Meclisi’nden Bahara Merhaba Şenliği

6 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Esenler Mahalle Meclisi’nden Bahara Merhaba Şenliği

Çanakkale Kent Konseyi Esenler Mahalle Meclisi tarafından 7 Mayıs günü Özgürlük Parkı’nda “Bahara Merhaba Şenliği” gerçekleştirilecek.

Bahara Merhaba Şenliği Çalışma Grubu Kolaylaştırıcısı, Ali Ürer, “Esenler Mahalle Meclisi olarak 2017 yılı Ocak ayı başından itibaren bu yıl 3.’sünü yapacağımız ‘Bahara Merhaba’ şenliğimiz için önce bir çalışma grubu oluşturduk. Bu çalışma grubumuz öncelikle mahallemizde bulunan esnaf- dernek ve STK’larla görüşmüş ayrıca mahallemizde bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrencilere etkinliğin zenginleştirilmesi amacıyla bir anket çalışması yürütmüş, sonuçları ve görüşleri doğrultusunda güzel bir etkinlik programı hazırlamıştır. Bu konuda bizlere yardımlarını esirgemeyen Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkür ederiz.  Çalışma grubu olarak bu yıl 3.sünü düzenleyeceğimiz Bahara Merhaba şenliğimizi 7 Mayıs 2017 Pazar günü gerçekleştireceğiz.

Şenliğimiz Esenler Mahalle Meclisi önünde Saat:16.00’da oluşturulacak kortej eşliğinde bando ve gösteri gruplarının ve mahalle halkımızın katılımıyla Özgürlük Parkına kadar yürünecektir. Özgürlük Parkında, hazırlanan program doğrultusunda saat: 17.00’da başlayıp 21.30’da bitecektir.

Şenliğimizde ayrıca gösterilerin dışında uçurtma, resim sergisi, yemek standı, masal ağacı, yüz boyama standı, el sanatları sergisi, sosyal yaşam evi kadın bisiklet gurubu ve parkın her köşesinde farklı müzik gruplarıyla farklı ezgilerle alan şenlenecektir.

‘Küçük Büyük El Ele Haydi Özgürlüğe’ sloganıyla halkımız şenliğe davetlidir.”

Haber Merkezi

 

 


Çanakkale esenler-mahalle-meslici kent konseyi özgürlük parkı Bu haber 19/04/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 137 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com