“Milletimiz ne derse onu uygulayacağız”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Milletimiz ne derse onu uygulayacağız”

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, referandum için oyunu Çanakkale Mustafa Kemal İlkokulu’nda kullandı.

Anayasada değişmesi planlanan 18 maddenin meclisten geçerek halka sorulması kararlaştırıldıktan sonra Çanakkale merkezinde, ilçe ve köylerinde son güne kadar çalışmalarını devam ettiren AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, referandum için oyunu kullandı.

Memleketi Biga olan Ayhan Gider, referandum oyunu Çanakkale Merkez’de kullandı. Çanakkale Mustafa Kemal İlkokulu’na sabah 11.00’da eşi Ayşe Gider ile birlikte gelen Ayhan Gider, okulun ikinci katındaki 1137 numaralı sandıkta eşi Ayşe Hanım ile beraber oyunu kullandı. Vekil Gider ve eşi, sandıkta herhangi bir yoğunluğun olmamasından dolayı sıra beklemeden direk oylarını kullandılar.

Oy kullanma işleminden sonra bir açıklama yapan AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, şunları söyledi;  “Yorucu bir sürecin ardından bugün sözü gerçek sahibi olan millete verdik. Milletimiz oyunu kullandı. Başından beri hep söylediğimiz şey, ‘meclisten bu Anayasa değişikliği 550 milletvekilinin onayıyla dahi çıksa, biz böyle bir köklü değişikliği milletimize soracağız’ dedik. Bugün milletimiz ne derse, bize de siyasetçiler olarak onu uygulamak düşer. Benim tahminim milletimiz yeni Anayasa değişikliğine onay verecek. İnşallah ülkemiz çok daha yönetilebilir bir ülke olacaktır. Ancak sonuç ne olursa olsun milletimizin kararı bizim kararımızdır.” Engin Ören


AKP Çanakkale ayhan gider Çanakkale referandum Bu haber 16/04/2017, Pazar günü yayınlandı, 145 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com