Bayramiç’in Sultanları umut vaat ediyor

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bayramiç’in Sultanları umut vaat ediyor

Yeşil Bayramiçspor Yıldız ve Küçük Kızlarda mücadele eden voleybolcular, gelecek için büyük umut verdi. Kızlar rakiplerini tek tek dize getirmeyi sürdürüyor.

Yeşil Bayramiçspor bünyesinde 22 aydır antrenörleri Mehmet Güneş ve Melda Bora gözetiminde çalışmalarını sürdüren 16 öğrenci kulüpler arası il birinciliği için ter döküyor. 6’şar maç oynayacak olan takım, bu müsabakalarda birinci olması halinde Çanakkale’yi temsilen maçlara çıkacak. Hafta sonu cumartesi günü Bayramiç Salonu’ndan Biga Gümüşçayspor’u konuk etti. Rahat bir oyunla maçı 3-0 kazanan kızlar maçın setlerini 25-7, 25-4 ve 25- 12 kazanarak maçtan 3-0 galip ayrılan taraf oldu. Pazar günü ise turnuvanın güçlü ekiplerinden Çanakkale Aynalıçarşıspor’u konuk eden kızlarımız güçlü rakibini 3-1’lik skorla geçti.

Maçın ilk setini Yeşil Bayramiçspor 25-19 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci seti konuk takım Çanakkale Aynalıçarşıspor 25-23 kazanarak skorda dengeyi sağladı. Üçüncü seti 25-17 kazanan takımımız tekrar 2-1 öne geçti. Maçın 4’üncü setini de 25-9 kazanan kızlar maçtan 3-1 galip ayrılan taraf oldu.

 

Çalışmalar ile ilgili gazetemize açıklama yapan takım antrenörleri Mehmet Güneş ve Melda Bora; gelecek için iyi bir takım oluşturma çabası içinde olduklarını ifade ederek, “Öncelikle iyi bir birey, iyi bir öğrenci ve daha sonrada iyi bir sporcu olmaları için çalışıyoruz. 22 aydır 16 kızımızla yürüttüğümüz çalışmalar sonrası hedeflerimize adım adım yaklaşmaya başladık. Kızlarımız çok yetenekli… Bu çalışmaları hiçbir çıkar gözetmeden yürütüyoruz. Uysal Peynircilik, Ünal Beton ve Sarraf Şeref’in  sponsorluğuyla  takımın her türlü ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz özverili ve çok başarılı. Sponsorlarda yardımlarından dolayı sporcularımız adına teşekkür ediyoruz” dediler.

Haber Merkezi

 

 

 

 


bayramiçin-sultanları Çanakkale spor voleybol yeşil-bayramiçspor Bu haber 12/04/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 167 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com