Sahil yolu ihalesi yapıldı

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sahil yolu ihalesi yapıldı

Gelibolu Belediyesi tarafından açılan ‘Gelibolu Orduevi altı sahil yolu mimari, peyzaj uygulama projelerinin birinci etabının yapım işi’ ihalesine dört firma teklif sundu. İhale komisyonu, verilen teklifleri değerlendirerek ihaleyi en kısa sürede sonuçlandıracak.

Gelibolu Belediyesi haber bültenine göre; Fen İşleri Müdürlüğü’nce açılan ‘Gelibolu Orduevi altı sahil yolu mimari, peyzaj uygulama projelerinin birinci etabının yapım işi’ ihalesi Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti.

Yer tesliminden itibaren 245 günü kapsayan ihaleye dört firma teklif sundu. Kılavuzluk istasyonu ile Fenerburnu iskelesi arasındaki bölgede öncelikle yeni rekreasyon alanı oluşturulması amacını kapsayan proje kapsamında yürüyüş ve bisiklet yolu, yol boyunca dinlenme alanı oluşturulacak.

Proje kapsamında yer alan bölgenin alt yapı sistemleri de geçtiğimiz yıl bütünüyle yenilenmişti. Üst yapı düzenlemesi ile görselliğin ortaya çıkacağı proje ile ilgili ihale komisyonu, verilen teklifleri değerlendirerek ihaleyi en kısa sürede sonuçlandıracak.

Haber Merkezi

 


Çanakkale gelibolu belediyesi gelibolu-orduevi sahil-yolu Bu haber 11/04/2017, Salı günü yayınlandı, 138 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com