Hayal ettikleri dünyayı yansıtmak istediler

Hayal ettikleri dünyayı yansıtmak istediler

Referandumun son haftasına girerken hayır gönüllüleri, Esenler Özgürlük Parkı’nda bir araya gelerek hayır şenliği düzenledi. Uçurtmaların uçurulup, bisiklet turlarının düzenlendiği şenlik için, ‘Hayal ettiğimiz dünyayı yansıtmak istedik’ açıklaması yapıldı.

Referandumun son haftasında bir araya gelen hayır gönüllüleri cumartesi günü Esenler Özgürlük Parkı’nda hayır şenliğinde buluştu. Sivil toplum örgütleri ve derneklerin bir araya gelerek gerçekleştirdiği şenliğe Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’da destek verdi. Bisiklet turu ve hayır şenlik aracı ile başlayan etkinlik, uçurtmalar, tango ve yoga atölyeleri ile devam etti.

Gerçekleştirilen şenlikte konuşan Çanakkale Tabip Odası Başkanı Dr. Güleda Erensoy, şenlikte olabildiğince hayal ettikleri dünyayı yansıtmak istediklerini belirterek; “Referandumun son haftasına girdik. Bizde son haftaya girerken hayır gönüllüleri olarak şenlik düzenlemek istedik. Olabildiğince hayal ettiğimiz dünyayı yansıtacak bir şenlik olsun istedik. Uçurtmalarımız, müziğimiz var. Bisiklet turumuz yine bunun önünde müzikli bir aracımız eşlik ediyor. Tango ve yoga atölyelerimiz olacak. Amacımız bu şenlikte bizim hayal ediğimiz dünyayı yaratmaktı” diye konuştu. Eren Aşnaz, , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com