Burs Komisyonu’ndan Teşekkür Ziyaretleri

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Burs Komisyonu’ndan Teşekkür Ziyaretleri

Biga Belediyesi’nin başlattığı ve koordine ettiği Biga’nın Filizleri Projesi kapsamında teşekkür plakaları burs verenlere teslim edilmeye başlandı.

Öğrencilere gönüllü olarak 10 ay boyunca burs yatıran burs verenleri ziyaret eden Burs Komisyonu’ndan yapılan açıklamada; “Bu yıl Biga’nın Filizleri Projemiz Ekim ayında başlayabildi. 15 Temmuz Darbesi ve ardından başlayan OHAL süreci birçok alanda olduğu gibi ilk defa başladığımız burs çalışmasında da zaman olarak çeşitli aksamalara neden oldu. Bazı ciddi sorunlar da yaşadık. Eminiz gelecek yıl daha iyi bir çalışma ortaya çıkacaktır. Bugün itibariyle burs verenlerimize teşekkür etmek için bu plakaları teslim ediyor ve işyerlerine asıyoruz. Buradaki bir amacımız teşekkür etmek iken, bir diğer amacımız da bu şekilde burs veren sayısını arttırmak. Bu nedenle burs vererek projemize katılan tüm Bigalılar çok önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Yardımseverlik bizim kültürümüzde olan bir şeydir.  Öğrencilerimize destek olmak için çıktığımız bu yolda destek veren tüm Bigalılara ve Biga Belediye Başkanımız İsmail Işık’a teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Burs verenlerden Emin Et Lokantası, Biga Beşiktaşlılar Derneği, Çabuklar Otomotiv, Eviş İnşaat ve Dr. Necmettin Hurku’yu ziyaret eden Burs Komisyonu, burs verenlere teşekkür etti.

Dilek Akşen


biga belediyesi biganın-filizleri-projesi burs Çanakkale teşekkür-plakaları Bu haber 08/04/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 111 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com