Sokak Ortasında ‘Evet – Hayır’ Tartışması

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sokak Ortasında ‘Evet – Hayır’ Tartışması

İskele Meydanı’nda bulunan AK Parti seçim karavanında karşıt görüşler değişecek olan maddelerle ilgili tartışmaya tutuştu.

Çanakkale İskele Meydanı’nda bulunan AK Parti seçim karavanında önceki gün, 16 Nisan’da değişmesi halkoyuna sunulacak maddeler için karşıt görüşler tartışmaya tutuştu. Seçim karavanında görevli olan AK Parti Çanakkale teşkilatındaki kişilerle o an oradan geçen karşıt görüşlü olduğu düşünülen Çanakkaleliler arasında tatlı sert bir tartışma yaşandı.

Seçim karavanındaki yetkililere, bir kişiye bu kadar yetkinin verildiğinde neticelerinin dehşet verici olabileceğini söyleyen vatandaşlar son günlerde kamuoyunda sıkça tartışılan ‘Fesih’ konusunu da atlamadılar. Emekli öğretmen olduğunu belirten bir kişi AK Parti’nin 15 yıllık iktidarı sürecinde eğitim alanında hiçbir uzmana danışmadan ürettiği politikaların kötü sonuçlandığını dile getirdi. En çok üzerinde durulan nokta ise Cumhurbaşkanı’nın yardımcılarını kendisinin seçeceği ve bu durumun çeşitli riskler doğuracağı oldu. Değişmesi oylamaya sunulacak maddeler uzunca bir süre tartışılırken, seçim karavanının önünde oluşan kalabalık ise çevredeki vatandaşlar tarafından oldukça dikkat çekti.

Engin Ören


Çanakkale evet-karavanı İskele Meydanı karşıt-görüş maddeler-tartışıldı Bu haber 07/04/2017, Cuma günü yayınlandı, 121 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com