Troia Yılı’na Meclis’ten Tebrik

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Troia Yılı’na Meclis’ten Tebrik

Çanakkale Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısında 2018’in Troia Yılı ilan edilmesi takdir topladı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Troia Yılı seçilmesini ve gerçekleştirilen etkinlikleri kutlarken, Grup Başkanları da yapılan çalışmaları ve başarıyı kutladı.

Uzun süredir devam eden ve uluslararası arenada da tanıtımları devam eden 2018 Troia Yılı ilan edilmesine yönelik çalışma etkinlikler ile devam ediyor. Son olarak proje kapsamında Çanakkale’de Türkiye’nin çeşitli yerlerinden 3 bin bisikletçinin katıldığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Çanakkale Bisiklet Turu başarılı bir şekilde gerçekleştirilmişti.

Çanakkale Belediyesi Nisan ayı Meclis toplantısında 2018 Troia Yılı ele alınarak yapılan çalışmalar takdir topladı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, çalışmalar ile ilgili olarak: “2018 Troia Yılı’nın devlet nezdinde kabul görmesine emek harcayan ÇTSO Turizm Komitesi üyeleri Armağan Aydeğer ve Ahmet Çelik’e tebriklerimizi sunuyoruz. Çok iyi şeyler yapıyorlar. 2018’in Troia Yılı ilan edilmesi için büyük çaba gösterdiler ve başardılar. Biz de destekledik, Vali de destekledi. Herkes karınca kararınca destek oldu. 2018 Troia Yılı Bakan tarafından ilan edildi, söylendi. Bu arkadaşlarımız bisiklet turu etkinliği yaptı. Troia etabı ve Şehitlikler etabı. İyi katılım vardı, Çanakkale için önemli işler bunlar.” diye konuştu.

Başkan Gökhan’ın ardından söz alan Meclis grup başkanları da yapılan çalışmaları ve 2018 Troia Yılı olarak kabul edilmesini takdir ederek, emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Eren Aşnaz


belediye meclisi Çanakkale nisan-ayı-toplantısı troia-yılı-ilanı Ülgür Gökhan Bu haber 06/04/2017, Perşembe günü yayınlandı, 169 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com