Karadağ’dan esnaf ziyaretleri

5 sene önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Karadağ’dan esnaf ziyaretleri

16 Nisan’da yapılacak olan referanduma sayılı günler kala, Çanakkaleli siyasetçiler esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Nisan ayının 16’sında yapılacak olan halk oylamasına az bir zaman kala Çanakkaleli siyasetçiler esnaf ziyaretlerine durmaksızın devam ediyor.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Çanakkale Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu, AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu ve beraberindeki parti mensupları ile Değirmenlik Sokak’ta esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Karadağ esnaf ziyaretlerine kayınpederinin iş yerinden başladı. Sonrasında Değirmenlik Sokak’ta çift taraflı olarak bütün iş yerlerine giren Karadağ ve partililer, yaklaşan referandum için esnaflardan ‘Evet’ oyu istedi. Zaman zaman tatlı sohbetlerin yaşandığı ziyarette Başkan Karadağ kendisiyle öz çekim yaptırmak isteyen vatandaşları da geri çevirmedi. Bir iş yerinde karşılaştıkları bir vatandaşın, “Kardeşim öğretmen ama ataması olmuyor. KPSS’de ondan daha az puan alan ama Milletvekili tanıdığı olan arkadaşı atanırken, kardeşim ortada kaldı” demesi üzerine, Çanakkale Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Tülay Ömercioğlu; “Bizim istediğimiz sadece liyakat ve eşitlik. Torpil ve buna benzer şeylere başvurmadığımız gibi doğru da bulmuyoruz” dedi. Esnaf ziyaretleri esnasında AK Parti Çanakkale İl Başkanlığının hazırlattığı ‘Evet’ çantalarının içinde esnaflara kahve hediye edildi. Başkan Karadağ esnafa bu hediyeleri iletirken, “Bir kahvenin kırk yıl hatırı var. ‘Evet’ oyunuza talibiz” diyerek esnaftan referandum için oy talep etti.

Engin Ören


16-nisan Çanakkale referandum yeşim karadağ ziyaretler Bu haber 05/04/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 111 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com