Karadağ’dan Esnaf Ziyaretleri

4 sene önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Karadağ’dan Esnaf Ziyaretleri

 AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, İl Başkan Yardımcıları Timur Ay ve Adem Yılmaz ile birlikte Çarşı caddesinde vatandaşlardan 16 Nisan referandumu için destek istedi.

İl Başkanı Karadağ ve Beraberindeki heyet çarşı caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek esnafa 16 Nisan referandumu ile ilgili bilgiler vererek evet için destek istedi. Karadağ esnaflara halk oylaması ile ilgili teknik bilgiler verirken esnaflarında Karadağ ve heyete teknik sorular sorduğu gözlemlendi.

Esnaf ziyaretlerinin ardından konuşan Karadağ; “Bu halk oylamasını daha önceki halk oylamalarından ayıran özelliğin büyük bir toplumsal mutabakat sonucunda meclisten çok yüksek bir oy ile demokrasilerde en büyük hakem olan milletimizin önüne gelmesidir. Bizler milletimize bu referandumun bu özelliğini ve neden evet denmesi gerektiğini kapı kapı dolaşarak anlatıyoruz. Son 16 gün kala her zaman olduğumuz gibi yine sahalarda olacağız. Bizler AK Parti teşkilatları olarak inşallah Çanakkale’de ve Türkiye’de sandıktan Evet’i çıkaracağız.” dedi.

Haber Merkezi


adem-yılmaz ak parti Çanakkale çarşı caddesi hüseyin babacanoğlu merkez-ilçe timur-ay vatandaş-ziyaretleri yeşim karadağ Bu haber 01/04/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 67 defa görüntülendi
*