“DEVLETİMİZE DAHA ÇOK SAHİP ÇIKMA ZAMANINDAYIZ”

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“DEVLETİMİZE DAHA ÇOK SAHİP ÇIKMA ZAMANINDAYIZ”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, Ortak Komite Toplantısında yaptığı konuşmada birlik vurgusu yaptı. Engin “Devletin millet, milletin devlet olduğu zamanlardan geçtiğimiz bilinci ile devletimize daha çok sahip çıkma zamanındayız” dedi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülend Engin, dün yapılan Ortak Komite Toplantısında yaptığı konuşmada ülkemize, vatanımıza daha çok sahip çıkma zamanında olduğumuzu vurguladı. Engin “PKK ve FETÖ’ nün karşısında devletimizin yanında yer almayanların, fiziken olmasa bile kalben birlikte olanların da aramızda yeri yoktur. Devletin millet, milletin devlet olduğu zamanlardan geçtiğimiz bilinci ile devletimize daha çok sahip çıkma zamanındayız” dedi.

ÇTSO’da dün gerçekleştirilen Ortak Komite ve Meclis Olağan Toplantlarıyla ilgili ayrıntılı haberimizi yarınki sayımızda okuyabilirsiniz.


başkan Bülend Engin Çanakkale çtso devlete-sahip-çıkmalıyız ortak-komite-toplantısı yönetim-kurulşu Bu haber 29/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 151 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com