Çanakkale’nin merkezinde soygun

5 sene önce Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale’nin en merkezi yerinde bulunan İskele Meydanı yanı Ziraat Bankası karşısında bulunan Çiftlik Market soyuldu. Gerçekleştirilen soygunda alkol, sigara ve kasadaki paraların çalındığı açıklandı.

Çanakkale’nin en merkezi yerinde bulunan Çiftlik Market soyuldu. İşletme sahibi Ali Türker, sabah iş yerini açmaya geldiğinde yan tarafta olan camın kırık olduğunu gördü. Kasanında açık olduğunu fark eden Türker, güvenlik kamerasını incelediğinde camı, şişe ile kırarak içeri giren birinin alkol, sigara ve kasadaki paraları alarak gittiğini gördü. Türker, Çanakkale’nin en merkezi yerinde bu kadar rahat hırsızlık yapılmasını şaşkınlıkla karşıladığını belirtti. Polis ekiplerinin hırsızlık yapan şahsı güvenlik kamerasından tespit ettiklerini ve arama çalışmalarına başladıklarını söyledi.

Türker; “Şahıs camı kırarak içeri girmiş, sigara, içki ve kasayı boşaltmış. Gayet rahat bir şekilde çıkmış ve gitmiş. Yan tarafımız Valilik, karşımız Ziraat Bankası rahat bir şekilde içeriye girmiş ve kafasına esenleri almış. Gece saat dörtte en karanlık zamanı seçmiş ancak yoldan gelirken şahsın suratı gayet açık görülüyor. Polisler kendisini hemen tespit etti” diye konuştu.  (Eren Aşnaz)


Çanakkale çiftlik market hırsızlık soygun Bu haber 29/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 205 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com