Kitapseverlere müjde

5 sene önce Kültür-Sanat
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kitapseverlere müjde

Parion Kitabevi Çanakkale’de açıldı. Asaf Paşa Caddesi üzerinde hizmete açılan kitapevi farklı bir konsept yaratarak insanların kendine zaman ayırabileceği kitap-kafe konsepti ile hizmet vereceklerini belirtti.

Kitap-kafe konsepti ile hizmete giren Parion Kitabevi açılışını gerçekleştirdi. Asaf Paşa Caddesi üzerinde hizmete açılan kitapevi açılışında yüzde otuz indirim uygulandı. Açılışta konuşan kafenin sahibi Bahadır Tuna Zobu; “Çanakkale’ye farklı bir konseptte, bu şehrin ihtiyaçları doğrultusunda bir yer açmak istedik. İnsanların gelip kitap okuyabileceği, aynı zamanda bir şeyler atıştırabileceği bir yer açmak istedik. Çanakkale’de olmayan bir konsept.  İnsanların hem kendilerine zaman ayırabileceği hem de sosyalleşebileceği bir alan yaratmaya çalıştık. Bu süreçte bize destek olan herkese teşekkür etmek istiyoruz. Eşim Meltem Zobu ve ben bu işle bir yolculuğa çıktık. Sizleri de aramızda gördüğümüz için mutluluk duyuyoruz, hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Eren Aşnaz


asaf-paşa-caddesi Çanakkale kita-kafe parion-kitabevi Bu haber 27/03/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 149 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com