Şube Açılışını Cumhurbaşkanı Yaptı

Şube Açılışını Cumhurbaşkanı Yaptı

Çanakkale Deniz Zaferi törenleri ile 1915 Çanakkale Köprüsü’nün temel atma töreni için Çanakkale’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çanakkale Şubesiʼnin yeni binasının açılışını yaptı.

18 Mart Stadyumuʼndaki törenlerin ardından, Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından yapımı takip edilen dernek ve vakıf şubelerimizin binasının bulunduğu alana gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılış öncesinde konuşma yaptı. Konuşmasına şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere ise şifa dileyerek başlayan Cumhurbaşkanı, binanın yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederek bina açılışını gerçekleştirdi.

Çanakkale İl Özel İdaresi tarafından mevlit okutulmasının ve pilav dağıtımının gerçekleştiği açılış töreninde Cumhurbaşkanı ile birlikte, Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Ankara Milletvekili Fatih Şahin, Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy ve Merkez İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Çiçek de katıldı.

Haber Merkezi, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com