Çanakkale Valiliği’nde Tarihi Zirve

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Valiliği’nde Tarihi Zirve

Eş zamanlı yaptıkları 1915 Köprü açılışının ardından Çanakkale Valiliği’nde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, burada 1 saatlik bir görüşme gerçekleştirdi.

Devletin Zirvesi Çanakkale’de bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Çanakkale Valiliği’nde 1 saat görüştü. 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 102’inci yıldönümünde Çanakkale’de gerçekleştirilen törenlere katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım Çanakkale Valiliği’ne gelerek aralarında Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Enerji ve Tabii Kaynakları Bakanı Berat Albayrak, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın da aralarında bulunduğu bir grupla 1 saat toplantı gerçekleştirdi. Toplantı öncesi bekleyenlerin yanına gelen Başbakan Binali Yıldırım’a vatandaşın ilgisi yoğundu. Çocuk seven Yıldırım, halkı selamladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da valilik çıkışı halkı selamladı.

İHA


binali yıldırım Çanakkale çanakkale valiliği recep tayyip erdoğan tarihi-zirve Bu haber 18/03/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 181 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com