18 Mart törenlerinde Başkan Gökhan’a protesto

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

18 Mart törenlerinde Başkan Gökhan’a protesto

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı etkinlikleri kapsamında 18 Mart Stadyumu’nda gerçekleşen törende Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, tribünleri dolduran vatandaşlar tarafından ıslıklanarak ve yuhalanarak protesto edildi. 

18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı etkinlikleri kapsamında 18 Mart Stadyumu’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla törenler sürüyor. Tören Bakanlar Kurulu kararıyla Çanakkale şehitleri anısına verilen ve üzerinde ‘Çanakkale Geçilmez’ altın madalya Türk Bayrağına takılıp, göndere çekilmesiyle başladı.

Ardından saygı duruşunda bulunulup, İstiklal Marşı okundu. Daha sonra konuşma yapmak üzere kürsüye Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan geldi. Tribünleri dolduran vatandaşlar, 7 Haziran seçimlerinden sonra HDP barajı geçtiği için pilav dağıttığı gerekçesiyle Gökhan’ı konuşmasının sonuna kadar ıslıklayarak ve yuhalayarak protesto etti. Gökhan konuşmasının ardından vatandaşları selamlayarak kürsüden indi.

İHA


18-mart-törenleri Çanakkale çanakkale-deniz-zaferi protesto Ülgür Gökhan Bu haber 18/03/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 147 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com