Avukatlığa ilk adımlarını attılar

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter
Avukatlığa ilk adımlarını attılar

İrem Liman, Esra Akdemir, Hatice Karakuz, Ömer Faruk Yazar, Fırat Coşkun ve İsmail Emre Yıldız, düzenlenen törenle yemin ederek avukatlığa başladılar. Tören, Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşti.

Çanakkale Barosu 6 yeni üye daha kazandı. Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, yönetim kurulu üyeleri ve misafirlerin katıldığı İrem Liman, Esra Akdemir, Hatice Karakuz, Ömer Faruk Yazar, Fırat Coşkun ve İsmail Emre Yıldız’ın ruhsat alma töreninde yaptığı konuşmada genç meslektaşlarının başarılı bir avukat olacaklarına inandığını belirtti.

Avukatlık yeminini eden Av. İrem Liman, Av. Esra Akdemir, Av. Hatice Karakuz, Av. Ömer Faruk Yazar, Av. Fırat Coşkun ve Av. İsmail Emre Yıldız, sonrasında ise Ruhsatlarını Başkan Av. Bülent Şarlan’ın elinden aldılar. Avukatlık cübbeleri giydirilen Baronun yeni üyeleri, Avukatlığa ilk adımlarını attılar.
Haber Merkezi


bülent şarlan Çanakkale çanakkale barosu esra-akdemir fırat-coşkun hatice-karakuz irem-liman ismail-emre-yıldız ömer-faruk-yazar yemin töreni Bu haber 16/03/2017, Perşembe günü yayınlandı, 197 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com