“Karanfilinizi ve Bayrağınızı Alıp Gelin”

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Karanfilinizi ve Bayrağınızı Alıp Gelin”
Dardanelles 17 Gençlik Grubu, 18 Mart Şehitleri Anma ve Deniz Zaferi sebebiyle anma ve kutlama için bir araya gelerek iki gün boyunca etkinlikler düzenleyecek.

Dardanelles 17 Gençlik Grubu, düzenledikleri etkinliklerle 18 Mart Şehitleri Anma ve Deniz Zaferi’ni kutlayarak, şehitlerimizi de anmayı planlıyor.

17 Mart ve 18 Mart tarihleri boyunca devam edecek etkinler ise şöyle; 17 Mart Günü saat 17.00’de Kordon Truva Atı’nın önünde toplanacak olan grup birlikte Hayati Cafe Restaurant’a gidecek. Gece dönüşü ise otobüsler ile sağlanacak.
18 Mart Cumartesi Günü 09.30’da ise Çimenlik Kalesi’nde buluşacak olan grup 10.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Heykeli önünde saygı duruşunda bulunarak İstiklal Marşı okuyacak. 11.00’de Karanlık Liman, Turgut Reis Tabyası-Hasan Mevsuf Şehitleri ziyaret edilerek sunumlar gerçekleştirilecek.
Dardanelles 17 Grubu; Çanakkale ile gönül bağı olan 150’ye yakın iş adamı, sanayici ve doktorların da katılacağı etkinliklere ilgilenen herkesi davet ederek; “Karanfillerinizi ve bayraklarınızı alın, gelin.”  çağrıda bulundu.

Yıldız Sağlam – Nermin  G. Yıldız


18-mart bayrak Çanakkale dardanelles deniz zaferi karanfil şehitleri-anma Bu haber 15/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 114 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com