Kepez’de ‘EVET’ çadırı

6 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kepez’de ‘EVET’ çadırı

Çanakkale Merkeze bağlı Kepez Beldesinde AK Parti Kepez Belde Teşkilatı tarafından Kepez Meydanı’nda 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa değişikliğini anlatmak için ‘EVET’ çadırı kuruldu.

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı tarafından geçtiğimiz hafta 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa değişikliği için start verildi. Çanakkale’de de Merkeze bağlı Kepez Beldesinde AK Parti Kepez Belde Teşkilatı referandum çalışmalarına hız kesmeden başladı. İlk olarak Kepez esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve ekibi, Kepezlilere referandum öncesi 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa değişikliğine neden ‘EVET’ demeleri gerektiğini belde merkezine kurulacak ‘EVET’ çadırında da anlatacak. Yaklaşık 3 yada 4 gün Kepez meydanında kurulacak ‘EVET’ çadırında vatandaşlara Anayasa değişikliğine neden ‘EVET’ demeleri gerektiği detaylıca anlatılacak. Ardından ‘Evet’ çadırı Kepez Beldesinin mahallelerinde de kurularak buralarda mahalle sakinlerine 16 Nisan’da oylanacak olan Anayasa Değişikliğinde neden ‘Evet’ denmesi anlatılacak ve merak ettikleri soruların cevapları vatandaşlara verilecek.

Haber Merkezi


ak-kepez anayasa-değişikliği Çanakkale evet-çadırı kepez kepez-meydanı Bu haber 11/03/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 148 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com