Biga’da Türkiye Ekonomisi Paneli

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Biga’da Türkiye Ekonomisi PaneliBiga Sanayici ve İşadamları Derneği(BİSİAD) ile Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işbirliğinde ekonomik göstergeler ışığında, Türkiye ekonomisinde yaşanan son gelişmeler konulu panel düzenlendi. 

 Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele BİSİAD Başkanı Zekai Baş, Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan ve işadamları katıldı. Panele konuşmacı olarak ise Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Yar.Doç. Dr. Mustafa Torun ve Yar.Doç. Dr. Feyza Balan ve Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümü Yar.Doç. Dr. Ünzile Kurt katıldı.

Ekonomik göstergeler ışığında Türkiye ekonomisinde yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi veren Biga Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bankacılık ve Finans Bölümü Yar.Doç. Dr. Ünzile Kurt, Türkiye’nin satın alma gücü paritesine göre dünyanın en büyük 20 ülkesi arasına girdiğini söyledi.

İHA


biga-iktisadi-ve-idari-bilimler-fakültesi bisiad Çanakkale ekonomi-paneli Bu haber 11/03/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 126 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com