Kent Konseyi’ne Sürpriz Aday

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kent Konseyi’ne Sürpriz Aday

Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan’ın, Çanakkale Kent Konseyi Yürütme Kurulu başkanlığına aday gösterileceği öğrenildi.

Belediyespor’da başarılı bir başkanlık süreci yürüten İsmet Güneşhan, başkanlığı döneminde Balkan Kupası’nı Çanakkale’ye kazandırdı.

Çanakkale Belediyespor Yönetiminde karma bir yönetim oluşturan Güneşhan, başarıdan başarıya koşarken Sivil Toplum Kuruluşlarından da tam destek alarak kent Konseyi başkanlığına seçilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Siyasi çevrelerde yapılan kulislerde Çanakkale Bakkallar Odası Başkanı Engin Kandemir’e rakip olarak Güneşhan’ın gösterilmesi halinde ipin göğüslenebileceği konuşuluyor.

Siyasi kulislerde yapılan bu istişareler sonunda öğrenildiğine göre İsmet Güneşhan’ın da Sivil toplum Kuruluşları’nın temsilcileriyle ikili görüşmeler yapıp nabız yokladığı ve Kent Konseyi Kadın Çalışma Grubu’nun halihazırda desteğini aldığı konuşuluyor. Güngör Yıldız


Çanakkale çanakkale belediyespor çanakkale kent konseyi ismet güneşhan kulüp-başkanı Bu haber 10/03/2017, Cuma günü yayınlandı, 145 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com