Kadına Değer Veren İşletmelere Teşekkür Ziyareti

5 sene önce Güncel Kadın
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kadına Değer Veren İşletmelere Teşekkür Ziyareti

En çok kadın istihdamı sağlayan işletmeleri ziyaret eden İŞKUR İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından teşekkür plaketi verildi.

8 Mart Dünya Kadınlar  Günü nedeniyle Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ali Çalışkan, İl Müdür Yardımcısı Mustafa Höke, İş ve Meslek Danışmanları Şeyda Topuz ve Ayşegül Bozkurt  kadın istihdamına en fazla katkı sağlayan 3 işletme olan Dardanel Önentaş  Gıda A.Ş., Körfez Temizlik Ltd. Şti ve NİLSEM Temizlik Hizmetleri Ltd. Şti.’yi ziyaret etti.

Katkılarından dolayı İşletme yetkililerine çiçek ve teşekkür plaketi verildi. İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan; 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayarak şunları söyledi; “Bilindiği üzere, kurumumuz özel politika gerektiren gruplardan kadınlara yönelik çeşitli faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu faaliyetlerin temel amacı kadın istihdamının kalıcı bir şekilde artırılmasıdır. İşletmelerimize kadın istihdamına katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. Çalışkan ayrıca ‘Çalışma Hayatında Milli Seferberlik’ kapsamındaki faaliyetlerden, teşviklerden ve yarım çalışma ödeneği gibi kadın istihdamını artırmaya yönelik hizmetler hakkında bilgiler de verdi.

Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

 


Çanakkale işkur kadın-istihdamı teşekkür-ziyaretleri Bu haber 10/03/2017, Cuma günü yayınlandı, 130 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com