Spor Parkı Nisan’da açılıyor

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Spor Parkı Nisan’da açılıyor

Çanakkale Merkez Esenler Mahallesi Özgürlük Caddesi üzerinde inşa edilen Sağlıklı Yaşam Parkı tamamlandı. Parkın Nisan ayı içerisinde açılması planlanıyor.

Çanakkale Belediyesi tarafından Esenler Özgürlük Caddesi üzerine 11 Bin metrekare alan içerisinde inşa edilen Sağlıklı Yaşam Parkı’nın tamamlandığı açıklandı.  Park alanı içerisinde fitness salonları, açık ve kapalı tenis kortu, kaykay ve buz pateni pistleri ile çocuk oyun alanları bulunacak Bittiği belirtilen proje ile ilgili gazetemize bilgi veren Çanakkale Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü Özlem Eryiğit, spor araç ve gereçlerinin gelmesi ile birlikte Nisan ayı içerisinde açılacağını belirtti.

Eryiğit, açılışı yaklaşan proje ile ilgili olarak; “Şu anda kesin teslimatı almadık. Park, bahçe ve son rötuşları atılıyor. Spor aletleri ve diğer malzemelerin gelmesinden sonra Nisan ayı içerisinde açılışımızı gerçekleştireceğiz. Projede, bir tanesi aletli bir tanesi plates, yoga gibi kadınlara yönelik aktivitelerin olacağı iki fitness salonu olacak. Küçük bir kafeteryamız ile soyunma odaları ve duşları mevcut olacak. Aynı zamanda kay kay pisti, buz pisti, tenis kortları birisi kapalı tenis kortu olmak üzere park içerisinde yer alacak. Bunun yanı sıra yürüyüş parkuru ve çocuklar için de oyun alanı olacak” diye konuştu.

Eren Aşnaz


açılış Çanakkale esenler-mahallesi-özgürlük-caddesi nisan-ayı sağlıklı-yaşam-parkı Bu haber 09/03/2017, Perşembe günü yayınlandı, 124 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com