ÇTSO’dan bir hamle daha

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

ÇTSO’dan bir hamle daha

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu, Çanakkale’den Midilli’ye yapılması planlanan seferler hakkında yazılı bir basın açıklaması yaparak seferlerin bir an önce yapılması gerektiğini; aksi takdirde geçen her günün ekonomimiz için kayıp olacağını ifade etti.

Geçen hafta 6, bu hafta ise 2 buçuk saat süren yönetim kurulu toplantılarının ardından alınan karar uyarınca yapılan açıklamada “Küçükkuyu’dan Midilli Petra’ya yapılması planlanan seferlerin Çanakkale’ye en fazla katkı sağlayacak şekilde programlanması talep edilmiştir. ”

Ayrıca; söz konusu firmanın; İskele hinterlandı, Midilli’ye uzaklığı ve kara ulaşım ağı dikkate alındığında ikinci en uygun nokta olan Büyükhusun’da yapılacak iskele çalışmalarına maddi destek sağlama ve Büyükhüsun tamamlandığında Küçükkuyu’dan yapılan Midilli seferlerini iptal ederek Büyükhüsun’dan devam edeceğinin teyidi resmi yazı ile alınmıştır.” denildi.

Ayrıntılar için tıklayın


Çanakkale çtso midilli-seferleri yazılı-basın-açıklaması yönetim Bu haber 09/03/2017, Perşembe günü yayınlandı, 146 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com