Gazi ve Şehit Yakınlarından Turan’a Ziyaret

5 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Gazi ve Şehit Yakınlarından Turan’a Ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ı ziyaret eden 15 Temmuz Gazi ve Şehit yakınları, Darbe Girişimi gecesi yaşadıklarını anlattılar.

Düzenlenen programlarla her yaştan her kesimden insana o geceyi anlattıklarını belirten 15 Temmuz Gazi ve Şehit yakınları, ayrıca bürokratik açıdan yaşadıkları sorunları dile getirerek ve çözüm beklediklerini belirtti.

Ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunan Turan, “15 Temmuz gecesi vatandaşlarımız hain darbe girişimi karşısında dik duruş sergilediler. Millet olarak tanklara, toplara, mermilere göğüs gerdik. 15 Temmuz Gazi ve Şehit yakınlarımız bizler için önemli. Kendilerinin talepleri ve isteklerine çözüm üretmek bizler için vefa borcudur. Bu milletin bir kez daha 15 Temmuzları, işgalleri yaşamamasını diliyorum. Darbe yapmaya kalkışmış tüm vatan hainlerinin de en kısa sürede hakkettikleri cezayı alacaklarını biliyoruz. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız” dedi.

Haber Merkezi


5-temmuz-gazi-ve-şehit-yakınları ak-parti-grup-başkanvekili bülent turan Çanakkale ziyaret Bu haber 08/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 109 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com