Bigalı Minikler Sporu Sevdi

6 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bigalı Minikler Sporu Sevdi

Biga Belediyesi Bilgi Evleri’nde çocuklar için etkinlikler ve dersler, devam ederken düzenli spor yapan miniklerin sporu çok sevdiği görüldü.

Ada Bilgi Evi’nde temel jimnastik hareketleri, temel duruş, oturuş ve yürüyüş hareketlerinin öğretildiği dersler başladı. Derslerle çocukların yaşına, yeteneğine ve fiziki özelliklerine uygun basit hareketlerle vücutlarına esneklik kazandırmak, hız ve kondisyon sağlamak amaçlanıyor. Hem müziklerle ve oyunlarla eğlenceli zaman geçiren çocuklar, hem de öğrenerek zamanlarını verimli kullanıyorlar.

DERSLERE KATILAN ÇOCUKLAR HALLERİNDEN MEMNUN

Biga Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Bilgi Evleri etkinlik ve derslerinden çocuklarını yararlandırmak isteyenler, Biga Belediyesi Bilgi Evleri’ne uğrayabilir, Biga Belediyesi internet sitesinde yer alan iletişim numaralarından Bilgi Evleri’ni  ya da Biga Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nü arayabilirler” ifadelerine yer verildi.

Haber Merkezi


ada-blgi-evi biga-belediyesi-bilgi-evleri bigalı-minikler-sporda çanakalle Bu haber 08/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 153 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com