HİT’ten Baro’ya Sürpriz Ziyaret

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

HİT’ten Baro’ya Sürpriz Ziyaret

Çanakkale Barosu’nu ziyaret eden ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu (HİT) ile yapılabilecek çalışmalar, kadın ve gençlere yönelik organizasyonlar değerlendirildi.

Çanakkale Barosu, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin en aktif öğrenci topluluklarından Halkla İlişkiler Topluluğu’nu kabul etti. Akademik Danışman Gökhan Bayram ve Topluluk Başkanı Batıhan Alay ile beraberindeki öğrenciler, Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan ve Baro Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından tarafından ağırlandı.

Çanakkale Barosu ve ÇOMÜ Halkla İlişkiler Topluluğu yaptıkları çalışmalar hakkında birbirlerine bilgiler verdi. Çanakkale Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan, Çanakkale Barosu’nun özellikle kadın ve gençlik konusunda önemli çalışmalar yaptığına dikkat çekti. Topluluk Akademik Danışmanı Gökhan Bayram ise geçen 2 ay içinde 26 etkinliğe imza attıklarını ve özellikle köylere ve dezavantajlı kesimlere yönelik çalışmalar sürdürdüklerini belirtti.

ADALET TANRIÇASININ MAKETİ HEDİYE

Yapılan görüşmede önümüzdeki süreçte Çanakkale Barosu ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Halkla İlişkiler Topluluğu’nun halkta hukuk bilincini geliştirmek, uyuşturucu kullanımına karşı ortak faaliyetlerde bulunmak, kadın ve çocuklara yönelik etkinliklerde karşılıklı katkı sunmak konusunda fikir birliğine varıldı.

Ziyarette üniversite öğrencilerinin hukuki soruları da Av. Bülent Şarlan ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından yanıtlandı. Görüşme sonunda öğrencilere Adalet Tanrıçasının maketi armağan edildi. Üniversiteliler, Çanakkale Barosu’nun ve Baro Başkanı ve yöneticilerinin kendilerine gösterdikleri ilgiden çok memnun olduklarını belirttiler.

Haber Merkezi


Çanakkale çanakkale barosu çomü-halkla-ilişkiler-topluluğu değerlendirmeler ziyaret Bu haber 07/03/2017, Salı günü yayınlandı, 65 defa görüntülendi
*