Dardanelspor’un Hocasından Taraftara Teşekkür

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Dardanelspor’un Hocasından Taraftara Teşekkür

Çanakkale  Dardanelspor – Çatalcaspor karşılaşmasının ardından taraftara teşekkür Teknik Direktör Mustafa Meteertem, müsabaka boyunca sürekli pozitif olarak desteklendiklerini ifade etti.

Kırmızı-beyazlılarda Pazar günü alınan Çatalcaspor galibiyeti sonrasında teknik direktör Mustafa Meteertem, müsabakayı değerlendirdi. İyi futbol ile alınan galibiyetin çok önemli olduğunu vurgulayan Meteertem açıklamalarının devamında ise şunları söyledi: “Kendi sahamızda oynadığımız Çatalcaspor karşılaşmasının zor geçeceğini biliyorduk. Play-off kovalayan bir ekip ile karşılaştık. Müsabakanın ilk yarısında istediğimiz oyunu sergileyememize rağmen, ikinci yarıda oyuncularım yüreklerini ortaya koyarak olumlu futbol oynadılar ve golleri buldular. Ayrıca müsabaka boyunca sürekli pozitif olan ve oyuncularımızı ittiren bir seyirci topluluğu vardı. Bu da alınan galibiyette önemli rol oynadı.” dedi.

Haber Merkezi


Çanakkale çanakkale-dardanelspor çatalcaspor mustafa-meteeren taraftara-teşekkür Bu haber 07/03/2017, Salı günü yayınlandı, 139 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com