AK Gençlik’ten Kılıçdaroğlu’na Posta

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Gençlik’ten Kılıçdaroğlu’na Posta

AK Parti Çanakkale Gençlik Kolları, 81 ilde tüm AKP Gençlik Kolları gibi CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na, Evet Gazetesi ve değişiklik yapılan maddelerin açıklamasına dair metnin yer aldığı broşürü posta yolu ile gönderdi.

AKP Çanakkale Gençlik Kolları Başkanı ve beraberindeki Gençlik Kolları Üyeleri, dün saat 13:00’da PTT önünde yaptığı basın açıklamasının ardından Kemal Kılıçdaroğlu’na posta gönderdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 6 Mart’ta bir radyo kanalında; “Yeni modeli kurduk halk seçti Cumhurbaşkanını, Başbakan da başkası oldu. Cumhurbaşkanı başka bir partinin Genel Başkanı, Başbakan da başka bir partinin Genel Başkanı. Asıl kavga o zaman çıkacak. Niye bunu söylemiyorlar millete?” şeklinde yaptığı açıklamaya cevaben yapılan açıklamada konuşan Çanakkale Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan; “CHP Genel Başkanının anlaması için tekrar söylemek gerekiyor ki gelecek yeni sistemde Başbakanlık Kurumu kalkmaktadır. Anayasa değişikliği oylamaları sırasında Kılıçdaroğlu’nun, değişikliklerin bir sayfasını bile karıştırmayıp, milletin menfaatine olup olmadığını sorgulamadan, doğrudan ‘HAYIR’ demeyi amaç haline getirdiği anlaşılıyor. Bir radyoya yaptığı bu açıklama ise tam manasıyla fecaattir. Bu fecaat bize bir kez daha göstermiştir ki birileri ahlaksızca milleti kandırmak adına çalışmaktadır. Kılıçdaroğlu’nun, değişen Anayasa maddelerine dair bilgisi olması adına halk oylamasına özel hazırladığımız Evet Gazetesi ve değişiklik yapılan maddelerin açıklamasına dair metnin yer aldığı broşürü posta yolu ile göndereceğiz.” dedi.

Açıklama sonrası AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve beraberindeki gençler PTT şubesine girerek, Evet Gazetesini ve broşürleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na postaladı.

Engin Ören


ak-gençler AKP Çanakkale Çanakkale evet-gazetesi gençlik-kolları kılıçdaroğluna-gazete Bu haber 07/03/2017, Salı günü yayınlandı, 77 defa görüntülendi
*