Yazın yaklaşmasıyla çalışmalar arttı

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Yazın yaklaşmasıyla çalışmalar arttı

Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Stadyum Caddesi üzerinde yaya geçitleri ve kaldırımları yenileme çalışması gerçekleşti.

Çanakkale’de Stadyum Caddesindeki kavşakta yol üzerinde bulunan yaya geçitlerini gösteren işaretler, Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince tekrar boyandı. Yine Stadyum Caddesi’ndeki kenar kaldırımlarda ise yenileme çalışmaları yapıldı. Yaya geçitlerinin ve kaldırımların tadilatı, boyanması ve kaldırım çalışmaları için gerekli önlemleri alan Belediye ekipleri, çalışma yaptıkları alanları emniyet şeridi ile trafiğe kapattı.

Fen İşlerine ait bir kepçe ile kaldırımlar kazılırken, yine Belediyeye ait kamyonlardan indirilen kaldırım taşları, forkliftlerle yenileme yapılacak alanlara taşındı. Turizm kenti olmasıyla yazın nüfusu bir hayli artan Çanakkale’de, yazın yaklaşması ile bu gibi çalışmaların sıklığı da artıyor. Yine Belediyeye bağlı, Park ve Bahçeler Müdürlüğü de tüm hafta boyunca şehrin birçok noktasında çevre düzenlemesi, park bahçe tadilatları, ağaç budaması ve çiçek ekimi gibi çalışmalar gerçekleştirdi.

Engin Ören


çalışmalar çanakkale-belediyesi-fen-işleri-müdürlüğü kaldırım-yenileme-çalışmaları stadyum-caddesi Bu haber 06/03/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 88 defa görüntülendi
*