Ezine Gençlerinden Örnek Program

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ezine Gençlerinden Örnek Program

 AK Parti Ezine İlçe Gençlik Kolları tarafından Ezine Öğretmenevi’nde organize edilen ‘Genç Kürsü’ programına Genel Merkez MKYK üyesi Fatih Karaman katıldı.

Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin konuşulduğu programa Genel Merkez MKYK üyesi Fatih Karaman, AK Parti Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan, Gençlik Kolları İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve çok sayıda genç katılımcı yer aldı. Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Ezine İlçe Gençlik Kolları Selim Şatrol, gençlerin ülke için önemine vurgu yaptı. Şatrol, oluşacak yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı sisteminin Türkiye’nin geleceği için oldukça önemli olduğunu belirtti.

Daha  sonra konuşan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mefail Ceyhan ise, “Bu seçim, AK PARTİ, CHP, MHP, HDP seçimi değil. Biz, darbecilerin yapmış olduğu ve şu anda kullanmış olduğumuz Anayasayı anlatmak için buradayız. Neden değişmesi gerektiğini, neye evet diyeceğimizi bilelim diye geldik. Bizim amacımız bu.” dedi.

Soru-cevap şeklinde devam eden etkinliğin sonunda katılımcıların ilgili konularda bilinçlendirildiği öğrenildi.

Haber Merkezi


ak-parti-ezine-gençlik-kolları Çanakkale fatih-karaman genç-kürsü genel-merkez mkyk Bu haber 06/03/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 100 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com