Altın Değerinde Üç Puan

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Altın Değerinde Üç Puan

Çanakkale Belediyesporlu Sultanlar, Ankara deplasmanından altın değerinde üç puan alarak geri dönüyor. 

Son haftalarda form grafiğinde düşüş yaşayan Boğazın Sultanları, zorlu Başkent deplasmanını 3-1’lik net skorla geçti. Karşılaşmanın ilk setinde varlık gösteremeyen ve basit hataların sonucu 16-25 kaybeden Boğazın Sultanları, ikinci sette karakteristik oyununu ortaya koyarak, ilk setin intikamını 25-17 gibi bir skorla aldı.

Başkent Spor Salonunda oynanan maçta, rakip Halkbank servis karşılamada ve file önünde basit hatalar yapınca takımımız da bu hataları iyi değerlendirdi. Boğazın Sultanları, ilk setin ardından sahada üstün olan taraf olunca setleri de ardı ardına aldı. Çanakkale Belediyespor’dan Beyza Arıcı ve Ceren Kestirengöz, en az hata ile oynarken, geçtiğimiz haftanın kötüsü olan Yana, iyiler arasında oldu. Halkbank’tan ise geçtiğimiz yıl Çanakkale Belediyesi formasını terleten Kübalı Salas’dı.

ADAŞ PASÖRLERİN DANSI

Spor yaşantılarında Beşiktaş’ta zaman zaman birbirlerinin yedeği olarak sahaya çıkan iki pasör Halkbank’tan Seda Uslu ile Çanakkale Belediyespor’dan Seda Arısoy, karşılaşma boyunca takımlarını şaha kaldırmak için uğraş verdiler. Her iki tecrübeli pasör de takımlarının hücum ve defans güçlerini birbirlerine karşı iyi kullanmaya çalıştı.

DEMİRBAŞ HOCALAR…

Öte yandan Uzun yıllardır Halkbank’ta teknik direktörlük görevini yapan Cengiz Akçeşme ile Belediyespor’da Başkan İsmet Güneşhan’ın adamı olarak bilenen Üzeyir Özdurak’ın da bu maçlar sınavları oldu. Özdurak, iki maçı da bu sezon kazanarak başkanın güvenini boşa çıkarmamış oldu.

Nermin G. Yıldız


boğazın-sultsanları Çanakkale çanakkale belediye spor galibiyet vestel-venüs-sultanlar-ligi Bu haber 06/03/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 115 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com