‘Gelişimi hız kesmeden artırmalıyız’

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

‘Gelişimi hız kesmeden artırmalıyız’

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Fen Edebiyat Fakültesi (FEF) Genel Kurul Toplantısı, önceki gün Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) haber bülteninden alınan bilgiye göre; Fen Edebiyat Fakültesi (FEF) Genel Kurul Toplantısına Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mirza Tokpunar, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüsnü Baysal, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Tarhan, Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Turan Takaoğlu ile  akademisyenler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan FEF Dekanı Prof. Dr. Baysal, fakültenin çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem ise; “Fen Edebiyat Fakültesi’nin gerçekten güçlü bölümleri var. Akademik faaliyetleri, yayınları çok başarılı. Üniversite kurulduğundan bu yana en ciddi gelişimi gösteren fakültelerden bir tanesi… Fakültedeki birçok bölüm Türkiye’de sıralamada üst düzeye çıkabilmiş bölümler haline gelmiş. Bu gelişimi hız kesmeden ve arttırarak devam ettirme niyetinde olmalıyız” diye konuştu. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, başarılı çalışmalar ve gayretlerinden dolayı akademisyenlere de teşekkür etti.

Akademik Kurul toplantısının ardından, Fen Edebiyat Fakültesinde akademik ve idari kadrodan emekli olanlara plaket takdimi gerçekleşti.

Haber Merkezi


Çanakkale çomü fen-edebiyat-fakültesi genel-kurul-toplantısı troia kültür merkezi Bu haber 04/03/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 115 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com