Sıralamayı Değiştirecek Maç Olmasın

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sıralamayı Değiştirecek Maç Olmasın

Çanakkale Belediyesporlu Sultanlar, bu hafta sonu Ankara deplasmanında puan olarak takipçisi olan Halkbank ile mücadele edecek.

Çanakkale Belediyesporlu oyuncular ve özellikle de teknik heyet açısından hayati önemi olan Ankara deplasmanından puan almak zorunda olduğu bir karşılaşmaya çıkacaklar. Bilindiği gibi Boğazın Sultanları, ligin ilk yarısında kendi sahamızda Halkbank’ı yenmiş ve puanlar almıştı. Geçtiğimiz sezon Çanakkale Belediyespor forması altında çok iyi maçlar çıkartan Libero Derya, smaçörler, Ana ve Kübalı Wilma Salas (Salas için Çanakkale Belediyespor yüklü bir para ödeyip Azerbaycan kulübünden kurtarılmıştı) bu kez eski kulüplerine karşı maça çıkacaklar.

Bilindiği gibi Çanakkale Belediyespor, 28 puanla lig 6. Sırada iken rakibimiz Halkbank ise 26 puanla 7. Sırada yer alıyor. Bu hafta Halkbank’a yenildiğimizde ise sıralamadaki yerimiz de değişecek. Denk kuvvetler olarak bilinen takımların arasındaki farkı ise teknik heyetlerin taktikleri sonucu belirlemiş olacak.

Nermin Günnoş Yıldız


ankara boğazın-sultnaları Çanakkale çanakkale belediyespor deplasman halk-bank sultanlar-ligi Bu haber 01/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 143 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com