Kepez İskenderoğlu’nu Ağırladı

6 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kepez İskenderoğlu’nu Ağırladı

AK Parti Kepez Belde Başkanlığı, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Ekonomi İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu’nu ağırladı. 

Halk oylaması süresince AK Parti Kepez Belde Kadın Kollarının düzenlediği eğitime AK Parti Kadın Kolları Genel Merkez Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu konuşmacı olarak katıldı. Eğitime, Kepez Belde Ana Kademe Kadınları, Kepez Belde Kadın Kolları, Mahalle Teşkilatları, üyeler ve Kepezliler  ilgi gösterdi.

AK Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Cavidan Gül toplantıya açılışına bir sunumla başladı. Kepez’deki çalışmalarını 16 Nisan’da yapılacak Referandum da yüksek oranda ‘EVET’ çıkması için belde de ev ev gezen Gül, vatandaşlara referandum da oylanacak anayasa değişikliği paketindeki maddeleri tek tek anlatacaklarını dile getirdi.  Gül, konuk olduğu evlerde, referandumla ilgili kafasında soru işareti bulunan veya kararsız kalan Kepez belde sakinlerine verdiği bilgilerle aydınlattığını ifade etti.

Referanduma kadar ‘EVET’ için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirten AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu,  “Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde, her seçimden mutlaka tek başına iktidar çıkacak, hükümet kurulamama sorunu ortadan kalkacak, kaosa neden olan koalisyon dönemleri tarihe karışacak” dedi.

İHA


ak parti akp-kepez Çanakkale julide iskenderoğlu kadın-kolları-ekonomi-işlerinden-sorumlu-başkan-yardımcısı konuk Bu haber 01/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 158 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com