Emniyet’in Yeri Değişiyor

5 sene önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Emniyet’in Yeri Değişiyor

Bugün yapılan Mart ayı ilk Belediye Meclisi toplantısında imar konusunda kentin geleceğini ilgilendiren önemli konular görüşüldü.

Trutaş fabrikasının alanına verilen imara AK Parti Belediye Meclis Üyesi Tülay Ömercioğlu’nun yaptığı itiraz yeniden görüşülürken, 18 ret 10 kabul 3 çekimser oy kullanıldı. Son günlerde kamuoyunda yoğun olarak tartışılan Sümerbank arazisi için ise mecliste bir görüşme yapılmadı.

Bu arada güvenlik açısından Emniyet Müdürlüğü’nden gelen istek doğrultusunda, yeni yer için oylanan ek gündem maddesi 31 oy kullanılan Çanakkale Belediyesi Meclisinde oybirliği ile kabul edildi.

YENİ BİNA 116 JANDARMA YANINA

Dün akşam toplanan Belediye Meclisinde, yeni Emniyet müdürlüğü binası yeri olarak 116 Jandarma bitişiğinde Küçük Sanayi Sitesi yanındaki arazi değerlendirilecek. Güvenlik ve kolay hizmet açısından Çanakkale Emniyet Müdürlüğü de binasının tamamlanmasının ardından buradan hizmetlerine devam edecek.

Nermin Günnoş Yıldız


Çanakkale emniyetin-yeri-değişiyor imar-konusu mart-ayı-belediye-meclisi-toplantısı Bu haber 01/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 142 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com