Çiftçiye Dev Destek

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çiftçiye Dev Destek

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 2017 tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında çiftçilere 2 milyar 118 milyon yardım yapılacağını  açıkladı.

Çanakkale’nin tarım alanında önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Turan, “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızla yapmış olduğumuz görüşmelerle Çanakkalemizi tarım alanında geliştirmeye gayret gösteriyoruz. Çanakkalemiz bugün tarım alanında yapmış olduğu ihracatla ülke ekonomimize büyük katkı sağlamakta. Bakanlığımızın açıklamış olduğu tarım desteklemesi bu anlamda önemli yer tutmaktadır.” dedi.

Turan “Tarım alanlarında kontrolün sağlanması için geçtiğimiz günlerde ovaların sit alanı ilan edildiğini ve vergi indirimi uygulamasıyla çiftçilerimize ekonomik katkı sağlandığını açıklamıştık. Çiftçilerimiz bizim için önemli ve onların sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz. Ekonominin bel kemiği olan tarımı kalkındırmak adına ne gerekiyorsa  yapacağız.” dedi.

Haber Merkezi


AKP Çanakkale bülent turan Çanakkale çiftçiye-destek grup başkanvekili tarımsal-destek Bu haber 01/03/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 104 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com