Vekil Gider Yenice’de Ziyaretlerde

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vekil Gider Yenice’de Ziyaretlerde

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Yenice ilçesinde köy muhtarları ile bir araya geldi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Yenice ilçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Milletvekili Gider, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın ile birlikte Yenice Kaymakamı Ahmet Başer’i makamında ziyaret etti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından köy muhtarları ile bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Gider, özellikle içme suyu başta olmak üzere köylerin genel sorunlarının ve ihtiyaçlarının masaya yatırıldığı toplantıda gerekli çalışmaların yapılması için İl Genel Meclis Üyeleri, Yenice Belediye Başkanı ve Yenice Kaymakamı ile birlikte bir koordinasyon çalışması yaptı.

AK Parti Milletvekili Ayhan Gider, gün içerisinde Yenice’de faaliyet gösteren 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti. Merkez’de eğitim gören çocuklarla yakından ilgilenen Milletvekili Gider çocuklarla birlikte resim yaptı. Milletvekili Gider ziyaret sonunda çocuklara boyama kitabı ve boya kalemi hediye etti.

Haber Merkezi

 


ak parti ayhan gider Çanakkale köy-muhtarları milletvekili yenice ziyaret Bu haber 28/02/2017, Salı günü yayınlandı, 127 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com