Avcılar Köprüsü Hizmete Girdi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Avcılar Köprüsü Hizmete Girdi

Biga’da belediye tarafından yapımı tamamlanarak araç ve yaya trafiğine açılan Avcılar Köprüsü CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin de katıldığı bir törenle hizmete girdi. 

Törene Cumhuriyet Halk Partisi Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz’ün yanı sıra CHP İl Genel Meclis üyeleri Rıdvan İpek ve Ünsal Öntürk, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, CHP İlçe Başkanı Özgür Ceylan ve partililer katıldı.

Törende konuşan Başkan Işık: “Çanakkale, Balıkesir, Bursa ve Tekirdağ bölgesinde belediye imkanları ile inşa edilen en büyük köprülerden bir tanesidir. Köprümüz sadece yayalar için çalışıyordu. İlçemizin önemli bir ihtiyacını karşılaması amacı ile araç trafiğine de açmış bulunuyoruz.4 milyon liraya mal olan köprümüz belediye bütçesi ile karşılanmıştır. Etrafı otopark hizmeti verecek olup kavaklık mahallemiz çok daha rahat bir nefes alır hale gelecektir” dedi.

Köprü yapılan konuşmaların ardından hizmete girdi.

İHA


açılış Avcılar köprüsü biga Çanakkale chp-yalova muharrem ince Bu haber 28/02/2017, Salı günü yayınlandı, 174 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com