Servet Artışlarının Kaynağı Sorgulanmalı

5 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Servet Artışlarının Kaynağı Sorgulanmalı

Vergi Haftası nedeni ile Defterdar Vekili Orhan Taş ve beraber olduğu heyet tarafından Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyaret gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Gökhan, “Zengin olan vatandaşların gelir kaynağı mutlaka sorgulanmalıdır” diye konuştu.

Yapılan ziyarette ilk olarak Vekil Taş, verginin öneminden bahsederek Başkan meslektaşlarına ve kabulünden dolayı Başkan Gökhan’a teşekkürlerini iletti. Taş’ın ardından vergi haftasını kutlayan Gökhan, vergi kaynaklarının sorgulanmasının yapılması gerektiğini belirterek; “Yıllardan beri vergi adaleti var mı yok mu diye çeşitli tartışmalar var. Sonuç itibari ile dolaysız vergilerin daha yüksek bir seviye de olması hedeflerin başında geliyor. Geçmiş yıllara göre en azından Tahakkuk’unda bir yükselme oldu. Elektronik ortamlarda anında takip çok önemli. Bu bakımdan en azından bu olumlu. Bir eksiğimiz var. Kaynak sorgulaması kesinlikle yapılmalı. İnsanların servet artışlarının kaynağı mutlaka ama mutlaka sorgulanmalıdır” diye konuştu.

Eren Aşnaz   


Çanakkale orhan-taş Ülgür Gökhan vergi-haftası zenginliğin-kaynağı-sorgulanmalı ziyaret Bu haber 27/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 112 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com