Plan Ve İstikrar Başarı Getirdi

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Plan Ve İstikrar Başarı Getirdi

Biga Karate Gençlik Spor Kulübü sporcuları, Cumhuriyet Mahallesi Düğün Salonu’nda yapılan kemer yükselme töreninde bir araya geldiler. 

Ailelerin de ilgi gösterdiği törenin açılış konuşmasını yapan Başkan Demet Kurt, derneğin, Ocak ayının 5’inde isim değişikliği ile Biga Karate Gençlik Spor Kulübü olarak sportif faaliyetlerine resmi olarak devam etmekte olduğunu söyledi.

Sporcuların istikrarlı ve planlı çalıştıklarını vurgulayan Kurt, “Hedefimiz Biga’mızı ve Çanakkale’mizi temsil edecek sporcular kazandırmaktır” dedi. Türkiye Karate Federasyonu (TKF)Antrenörü Süleyman Orhan ise konuşmasında, “Geçen  yıl 50 öğrenciyle yola çıkmıştık. Bugün 400 öğrencimiz karate sporuyla ilgilenerek enerjilerini verimli kullanmayı öğreniyorlar” diye konuştu. Orhan, konuşmasının ardından kemer ve başarı belgelerini sporculara takdim etti. 23 turuncu, 32 sarı, 18 mavi, 26 yeşil, 12 kahverengi ve 2 siyah kemeri öğrencilere tek tek verdi. Toplu fotoğrafın ardından öğrenci ailelerinin hazırladığı yemekler ikram edildi ve tören sona erdi.

İHA


biga-karate-gençlik-spor-kulübü-sporcuları Çanakkale cumhuriyet-mahallesi-düğün-salonu kemer-yükselme-töreni Bu haber 27/02/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 148 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com