Güle Oynaya ‘Hayır’ Dediler

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Güle Oynaya ‘Hayır’ Dediler

İskele Meydanı geçtiğimiz hafta sonu kadınların müzikli istilasına uğradı. Çanakkale Kadın Dayanışması ve çeşitli Sivil Toplum Örgütü temsilcilerinin düzenlediği etkinlikte, Çanakkaleli kadınlar İskele Meydanı’nda bir araya geldi.

Çanakkale Kadın Dayanışması ve çeşitli Sivil Toplum Örgütü temsilcileri İskele Meydanı’nda toplanarak, referandumda oylanacak anayasa hakkında düşüncelerini dile getirdiler.

Çanakkale Kadın Dayanışması ve çeşitli Sivil Toplum Örgütü temsilcilerinin organize ettiği serbest kürsülü etkinliğe, Çeşitli sivil toplum örgüt üyesi ve bazı vatandaşlar katıldı. İskele Meydanı’nda toplanan çoğunluğu kadınlardan oluşan grup, üzerinde çeşitli görüş ve sloganların yazılı olduğu dövizleri yere koydu. Şarkı ve türküler eşliğinde halay çekip oyun oynayan kadınlara alkışlarla destek verenlerde oldu. Kurulan serbest kürsüde, gösteriye katılanlar görüşlerini dile getirdiler.

Dilek Akşen


Çanakkale etkinlik hayır İskele Meydanı kadın-dayanışması kadınlar müzikli-istila Bu haber 26/02/2017, Pazar günü yayınlandı, 160 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com