Bakan Arslan’a Balıkçı Barınağını Anlattı

5 sene önce Manşet Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Bakan Arslan’a Balıkçı Barınağını Anlattı

AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, Kepez’deki balıkçı barınağını, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’a anlattı. 

Kepez’de 200’ü aşkın insanın balıkçılıkla geçimini sağladığı, aileleriyle birlikte bu sayının 1000 olduğu ve bunun da ekonomi-istihdam açısından önemli bir rakam olduğunu vurgulayan Altınok, insanların yıllardır çay yatağı üzerinde ilkel şartlarda mesleği sürdürmeye çalıştığını anımsattı.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ise ”Böyle bir projeye tabi ki sıcak bakabiliriz. Ankara’ya döner dönmez bir heyet oluşturup Kepez’e göndereceğim. Bunun sözünü veriyorum size. İncelesinler bakalım yer uygunluk durumu nedir. Dersimizi bir çalışalım bakalım. Kepez bizim için önemli bir yer. Burası söylediğiniz gibi Türkiye’nin en büyük beldesi. Söz başkan, ilgileneceğim ve heyeti Kepez’e göndereceğim.“ dedi. 

İHA


ahmet arslan alper altınok balıkçı-barınağı Çanakkale kepez kp-kepez ulaştırma-denizcilik-ve-haberleşme-bakanı Bu haber 26/02/2017, Pazar günü yayınlandı, 145 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com