Vekil Erkek’ten Borsa’ya Ziyaret

6 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Vekil Erkek’ten Borsa’ya Ziyaret

TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi ve CHP Çanakkale Milletvekili Avukat Muharrem Erkek, geçen hafta Çanakkale Ticaret Borsası Meclisine ziyaret gerçekleştirdi.
Toplantıda Türkiye ve Çanakkale ekonomisi, sektörler, istihdam seferberliği gibi güncel konular hakkında değerlendirilmelerde bulunuldu.

Milletvekili Muharrem Erkek’i Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Meclis Başkan Yardımcıları Cem Demir ve İzzet Arıcı Meclis Üyesi Yaşar Çetin, Genel Sekreter Sevcan Elver, Borsa görevlileri Musa Çelik, Burcu Genç, Gözde Kartal ve Fatih Doğu karşıladı.

Milletvekili Muharrem Erkek öncelikle Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyelerinin sektörleri ve yaşadıkları ilçelerin durumları hakkında bilgiler alarak sorunlarını dinledi.
Yoğun bir çalışma programı içerisinde bulunduklarını ifade eden Muharrem Erkek “Bugün de Ticaret Borsası ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyum” dedi.
Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ayrıca Türkiye anayasa değişikliği referandumu ile ilgili olarak Borsa Meclis üyelerine bilgiler verdi. Milletvekili Erkek son olarak gösterilen misafirperverlikten dolayı Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’e Borsaya teşriflerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Haber Merkezi


avukat-muharrem-erkek Çanakkale çanakkale ticaret borsası CHP Çanakkale meclis ziyaret Bu haber 25/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 323 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com