Sağlık Koordinasyonu

5 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sağlık Koordinasyonu

Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Çanakkale Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği tarafından Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü Koordinasyonu ile geçen hafta Çanakkale İl Sağlık değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Çanakkale Kamu Hastaneler Genel Sekreterliği tarafından oluşturulan 24 kişilik ekip ile Çanakkale bölgesindeki Kamu ve özel sağlık kuruluşları incelendi. İnceleme sonuçları değerlendirmek için toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya Çanakkale Sağlık İl Müdürü Dr. Ali Taşçı, Çanakkale Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği adına Dr. İsmail Temiz,  Bölge Saha Koordinatörü Dr. Bahattin İlter, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan, Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. A. Muhsin Kişioğlu, Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Mustafa Dönmez, Tekirdağ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr. Cengiz Becerir, Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürü Dr.Haci Bayram Zengin ve sağlık çalışanları katıldı.

Haber Merkezi

 

 

 

 


Çanakkale halk-sağlığı-müdürlüğü il-sağlık-derğelendirme-toplantısı kamu-hastanaleri-genel-sekreterliği Bu haber 25/02/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 132 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com