LORD ünvanlı eğitmen Çanakkale’ye geliyor

6 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

LORD ünvanlı eğitmen Çanakkale’ye geliyor

ÜNİCEFF ile çalışmalarından dolayı İsviçre hükümeti tarafından 2000 yılında Nobel ödülüne aday gösterilen ve “LORD” ünvanı verilen uluslararası 17 ödüllü “Riccon Tekniği” sahibi ve eski ABD Başkanı Barack Obama’nın kültürler arası raportörlüğünü yapmış olan Riccon İlhan Doğan bir kez daha Çanakkale’ye geliyor.

Pazar günü Çanakkale’ye gelecek olan İlhan, Üniversite öğrencileri ve Çanakkalelilere; Onsekiz Mart Üniversitesi, Troia Kültür Merkezi’nde PARS Interactive Services Inc. ve Riccon Akademi iş birliği ile İsviçre’den onaylı 2 adet sertifikalı “Beden Dili ve Düşünce Okuma Teknikleri” (Mizah Tadında Eğitim) konulu seminer verecek. Ayrıca çıkarttığı kitabıyla gündemi uzun bir süre meşgul eden İlhan Doğan, patenti kendine ait olan “Riccon Tekniği”yle, AB parlamenterlerinin, kamu görevlilerinin, bilim adamlarının ve dünyanın önde gelen marka yöneticilerine, George Clooney’ inde arasında bulunduğu Hollywood Universal Studios artistlerine ve dünyanın önde gelen marka yöneticilerine, uygulamalı olarak beden dilinin doğru kullanımı eğitimlerini verdi. Bedenin Dili adlı kitabı Almanca’dan sonra Türkçe’ye çevrildi.

26 Şubat 2017 Pazar günü 13.00 – 16.00 saatleri arasında yapılacak seminerde 2 sertifika ve eğitim ücreti 20 TL olarak belirtildi. Rezervasyonlar 0 850 840 78 58 numaralı telefondan yapabilecekler. Firma yetkilileri rezervasyon yaptıranların kapıdan bilet alabileceklerini ve bilet satış noktaları için yine siteden takip edebileceklerini belirttiler. Ayrıca verilecek olan sertifikaların Riccon İlhan Doğan imzalı ve İsviçre Riccon Academy’den onaylı olduğu belirtildi.

Haber Merkezi

 


beden-dili Çanakkale lord-riccon-ilhan-doğan seminer uzman Bu haber 24/02/2017, Cuma günü yayınlandı, 154 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com