Uyuşturucuya Karşı Birlikte Savaş

5 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Uyuşturucuya Karşı Birlikte Savaş

Gelibolu’da görev yapan Ulusal Basın Ajansları ile yerel gazete temsilcileri ilçeye yeni atanan İlçe Emniyet müdürü Halil Genç’i makamında ziyaret ederek, kendisine hoş geldin deyip, yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler. 

Gazetecileri makamında ağırlayan İlçe  Emniyet  Müdürü Halil Genç, kendisini ziyaret eden Panorama Gazetesi sahibi Cemal Akdağ’a, İHA Temsilcisi Seçim Turşucuya ve AA Temsilcisi Doğan Zelova’ya  teşekkür ederek , meslektaşından devir aldığı bu hizmet bayrağını, bu güzel ve tarih kokan ilçede bir adım ileriye götürmek için çalışacağını belirtti. Genç, “Göreve başlayalı bir aya yakın bir zaman oluyor. Bu süre içerisinde bazı üzücü olaylar yaşandı. İlçenin ana sorunları hakkında genel bir bilgi edindim. Zaten bu güzel ilçeye uzakta değildim. 4 Yıldır Çanakkale’de görev yapıyordum. Buraya atandım. Şimdi konuları ele alıp çalışmalarımıza başladık. Vatandaşlarımızın ve sizlerin de katkıları ile istenmeyen olayları çözeceğiz. Sizler halkın arasında daha çok bulunuyorsunuz. Sorunları bize iletirseniz çözümüne de çabuk ulaşırız” dedi.

İHA


Çanakkale gelibolu halil-genç hayırlı-olsun ilçe-emniyet-müdürü ulusal-basın ziyaret Bu haber 23/02/2017, Perşembe günü yayınlandı, 97 defa görüntülendi
*